Złote ramki – ponadczasowa elegancja

złote ramki

Złoto jest kolorem, który od zawsze kojarzył się z bogactwem i dostojeństwem, gdyż przed wiekami przedmioty wykonane z tego cennego kruszcu zdobiły jedynie domy najzamożniejszych osób. Współcześnie ta barwa może zagościć w każdym wnętrzu za sprawą np. złotych ramek, które stanowią stylową dekorację pomieszczenia. Dodatkowo subtelnie odbijają światło, dzięki czemu skutecznie przyciągają wzrok obserwatorów, uwydatniając zamknięty w nich przedmiot.

Do jakich aranżacji pasują złote ramki na zdjęcia?

Złote ramki na zdjęcia najlepiej wpisują się w wystrój wnętrza w urządzonego pełnym przepychu stylu glamour, gdyż stanowią doskonałe towarzystwo dla luster i innych błyszczących dodatków, podpowiadają specjaliści z Galeriaplakatu.com. Można użyć ich także w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach, gdzie spełnią funkcję oszałamiającej ozdoby. Natomiast modele patynowane lub o odcieniu starego złota sprawdzą się również jako dekoracja klasycznych pomieszczeń. Złote ramki zwykle wiesza się na ścianie pojedynczo, lub w formie wieloelementowej galerii, ale będą się dobrze prezentować oparte na biurku, komodzie czy szafce nocnej.

Jak można wykorzystać złote ramki?

Złota ramka świetnie sprawdzi się jako oprawa zarówno czarno-białych, jak i kolorowych:

  • rysunków wykonanych przez dzieci,
  • rodzinnych fotografii,
  • plakatów,
  • pamiątek,
  • dyplomów.

Ze względu na mnogość rozmiarów i wzorów dostępnych na rynku produktów, zapewne każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Osoby preferujące ekologiczne rozwiązania zapewne zwrócą szczególną uwagę na złote ramki na zdjęcia z drewna, które wykazują się solidnością wykonania i odpornością na uszkodzenia.